Subota, 18 Svibanj 2013 14:02

Pobjednik sezone „Desetka“

(4 glasova)

MALONOGOMETNA LIGA VETERANA POŽEGA – 22. KOLO -

POŽEGA – U nedjelju, 12. svibnja odigrano je posljednje 22. kolo Malonogometne lige veterana Požega koju dugi niz godina organizira Požeški sportski savez. Prvenstvo je trajalo šest mjeseci, liga je počela još početkom listopada a nakon 110 odigranih utakmica prvo mjesto osvojila je ekipa Caffe bara 10 koje je u posljednjem kolu bila slobodna. Rampa Spin Valis osvojila je drugo mjesto dok je prošlogodišnji prvak Alabama završila na trećem mjestu. Te dvije ekipe su u petak, 10. svibnja odigrali zaostalu utakmicu u kojoj je Rampa slavila sa 3:2. Po završetku utakmica zadnjeg kola tri najbolje ekipe nagrađene su peharima. Trećeplasiranoj Alabami pehar je uručio direktor Turističke zajednice grada Požege Bruno Horvat. Viceprvaku Rampi Spin Valis pehar je uručio zamjenik ministra zdravlja Marijan Cesarik. Pehar za prvo mjesto voditelju i sponzoru ekipe Caffe bara 10 Igoru Mihalju uručio je gradonačelnik Zdravko Ronko koji je i svakom igraču novih prvaka uručio medalju za osvojeni naslov prvaka.  veterani zajednička