RUKOMET ŽENE: 3. HRL istok - 16. kolo  -

POŽEGA – SLAVONKA     32:23 (17:10)

POŽEGA – Dvorana Grabrik. Gledatelja 100. Suci Barić i Nekić (oba Našice).

POŽEGA: Pujić, Bošković 12, Šarić, L. Mijić, M. mijić 3, Perak 1, Galić, Kopunić 2, Miličević 3, Smoljo, Majstorović 2, Marić 5, Keršek 4. Trener Hrvoje Jurković.

SLAVONKA: Didović 4, Dautović, Malnar 5, Laslo 2, Sekulić, Starčević 4, Mandić, Milinović, remenar, Orašinović 7, Đaković 1. Trener Ljiljana Zdunić.

Dobrom igrom rukometašice Požege zasluženo su ostvarile pobjedu u susretu protiv Slavonke iz Nove Gradiške. Na otvaranju utakmice Požega je došla do prednosti od tri pogotka, da bi se poslije igračice Slavonke malo sredile i do dvadesetak minuta prije kraja prvog poluvremena održavale zaostatak od dva pogotka. U završnici prvog poluvremena efikasnija igra Požežanki i na odmor se otišlo rezultatom 17:10, te je praktički utakmica bila odlučena kada je u pitanju bio pobjednik. U drugom poluvremenu Požega održava stečenu prednost i ona je iznosila od 6 do 9 pogodaka razlike. Na kraju rezultat od 32:23 za Požegu je realan odnos snaga ove dvije ekipe.