Breadcrumbs

Ponedjeljak, 14 Siječanj 2013 12:38

Dobro posjećene i utakmice mladeži

Ocijeni sadržaj
(6 glasova)

ZAVRŠIO 22. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2012»  -

 

POŽEGA – Usporedo s igranjem Božićnog malonogometnog turnira i kategoriji veterana i fonda nagrada koji je završen, igrali su svoj turnir mlađe kategorije svrstane u pet kategorija. Na 22. Božićnom malonogometnom turniru Požega 2012, u kategoriji mladeži igralo je 78 momčadi i došao je do samog kraja. Odigrane su utakmice završnice u svim kategorijama. Ovogodišnji turnir je pokazao da se ne treba brinuti za njegovu budućnost, jer je sve veći interes mladih za igranje na turniru. U 13 dana igranja odigrano je ukupno 150 utakmica.

Evo rezultata finala u svim kategorijama.

Drugi krug Četvrtfinale

Limaći

NK Slavija (1) - Kk Dinamo Vidovci 3:0, SB 2002 – NK Slavija (2) 11:2, NK Slavonija Kelvin – NK Požega Pilana Blatančić 0:4. NK Kaptol (1) – ŠNK Slavonija Croatia Osiguranje+ 5:5.      

Početnici

ŠNK Slavonija Croatia Osiguranje (1)- ŠNK Slavonija Croatia Osig. (2) 0:1, Legija – NK Mladost Cernik 2:4, NK Slavija (1) – NK Požega Ljekarne Vukoja 2:0, Škola nogometa Batrina - NK Kutjevo 7:2.

Pioniri

NK Dinamo Vidovci – NK Slavonija Glamour 1:4, NK Slavija (1) – NK Požega 4:0,

Najslabija Karika – Nesvrstani 5:2, MNK Bonita – Windor D.O.O. 2:2.

Kadeti

Ceroplan – Perak d.o.o. 5:0, MNK Bonita – Autodijelovi Tokić 2:6, Pizza Bar Aureus – MNK Strojar 6:1, Škola nogometa Batrina – NK Papuk Velika   1:4.

Juniori

Pizza Bar Aureus – MNK Bonita 2:1, Windor d.o.o. – Magma+ 0:0, MNK Bubamara – MNK Lexoes Autosprint 1:6, Morano Tim – NK Borac Kuzmica   0:2.

 

Polufinale

Limaći

NK Slavija (1) – NK Požega Pilana Blatančić 5:0, ŠNK Slavonija Croatia Osiguranje – SB 2002 – 2:14

Početnici

NK Slavija 1 – Škola nogometa Batrina 1:1 (2:3 penali), NK Mladost Cernik – ŠNK Slavonija Croatia Osiguranje (2)   2:3.

Pioniri

NK Slavonija Mršić Gradnja – NK Slavija (1) 3:2, NK Slavija (2) – NK Slavonija Glamour 2:6.

Kadeti

Ceroplan – Pizza Bar Aureus 4:1, Autodijelovi Tokić – NK Papuk Velika 2:0.

Juniori

Magma – Borac Kuzmica 5:0, Pizza Bar Aureus – MNK Lexoes Autosprint 2:1

 

Finale

Limaći

Utakmica za 3.-4. mjesto : NK Požega Pilana Blatančić – ŠNK Slavonija Croatia Osig.   5:1

Finale utakmica za 1.-2. mjesto:

NK Slavija (1) - SB 2002 0:7.

Poredak: 1. SB 2002 0:7, 2. NK Slavija (1), 3. NK Požega Pilana Blatančić, 4. ŠNK Slavonija Croatia Osig.   5:1

Najbolji strijelac turnira je Antonio Ivandić (SB 2002) – 18 pogodaka, najbolji vratar Alen Šimić (SB 2002), najbolji igrač : Karlo Ivanagić (SB 2002).

 

Početnici:

Utakmica za 3.-4. mjesto: NK Slavija (1) – NK Mladost Cernik 5:4.

Finale utakmica za 1.-2. mjesto: Škola nogometa Batrina – ŠNK Slavonija Croatia Osiguranje (2) 1:4.

Poredak: 1. ŠNK Slavonija Croatia Osiguranje (2), 2. Škola nogometa Batrina, 3. NK Slavija (1), 4. NK Mladost Cernik 5:4.

Najbolji strijelac u kategoriji početnika je Robert Gurdon (ŠNk Slavonija Croatia Osiguranje 2) s 14 pogodaka, najbolji vratar Karlo Mahaček i najbolji igrač Leo Bošnjak svi (ŠNK Slavonija Croatia Osiguranje 2).

 

Pioniri

Utakmica za 3.-4. mjesto : NK Slavija (1) – NK Slavija (2) 6:5.

Finale utakmica za 1.-2. mjesto: NK Slavonija Mršić Gradnja – NK Slavonija Glamour 1:2.

Poredak: 1. NK Slavonija Glamour , 2. NK Slavonija Mršić Gradnja, 3. NK Slavija (1), 4. NK Slavija (2).

Najbolji strijelac u kategoriji pionira je Ivan Smojvir s 10 pogodaka, najbolji vratar Antun Pranjić i najbolji igrač Marko Karačić svi (NK Slavonija Glamour).

 

                                                                          

Kadeti

Utakmica za 3.-4. mjesto : Pizza Bar Aureus – NK Papuk Velika 5:1

Finale utakmica za 1.-2. mjesto: Ceroplan - Autodijelovi Tokić 2:3

Poredak: 1. Autodijelovi Tokić, 2. Ceroplan, 3. Pizza Bar Aureus, 4. NK Papuk Velika.

Najbolji strijelci kod kadeta su Marko Žuljević (Pizza Bar Aureus) i Andrija           Lucović (Autodijelovi Tokić) s 9 pogodaka, najbolji vratar je Marko Čubela (Autodijelovi Tokić), dok je najbolji igrač Andrija Lucović (Autodijelovi Tokić).

 

P1139715Juniori

Utakmica za 3.-4. mjesto : NK Borac Kuzmica – MNK Lexoes Autosprint 3:1

Finale utakmica za 1.-2. mjesto Magma – Pizza Bar Aureus 3:7

Poredak: 1. Pizza Bar Aureus, 2. Magma, 3. NK Borac Kuzmica, 4. MNK Lexoes Autosprint.

 

 

Najbolji strijelac u kategoriji juniora je Ivan Antunović (Mnk Lexoes Autosprint) s 10 pogodaka, najbolji vratar Matej Blašković (Pizza Bar Aureus), dok je najbolji igrač Duje Tokić (Pizza Bar Aureus).

 

Pehare i medalje najboljim ekipama i pojedincima uručio je Krešimir Pavelić, predsjednik Požeškog sportskog saveza.    

 

Josip Neferović