Bijela Kuća – Bubamara 8:8 (4:5)

(3 glasova)

REVIJALNA UTAKMICA POVODOM 10 GODINA MNK BUBAMARA  -

POŽEGA, SD «Grabrik», gledatelja 50, suci: Slaven Stojanović i Goran Bošnjak, delegati: Krešimir Bubak i Josip Podobnik (svi Požega)

Strijelci: 0:1 A. Darmopil (8), 1:1 Mitrović (11), 2:1 Stjepić (12), 3:1 Mitrović (13), 3:2 Lujić (17), 3:3 A. Darmopil (20), 4:3 Vrgoč (23), 4:4 Lujić (16), 4:5 Maras (30), 5:5 M. Čuljak (33), 6:5 Mitrović (38), 7:5 Pavičić (40), 8:5 M. Čuljak (47), 8:6 Pajić (51), 8:7 Lujić (52), 8:8 Miholić (58)

BIJELA KUĆA – B. Kovačević, Fumić, Banožić, Mitrović, I. Papak, Mi. Papak, Vrgoč, Pavičić, M. Čuljak, Stjepić, Bešlić, Vinković, voditelj: I. Čuljak

BUBAMARA – Rukelj, Orešković, Miholić, Pajić, Lujić, Brkić, Stanić, A. Darmopil, Maras, voditelj: Podoljak

Revijalna utakmica povodom 10 godina Malonogometnog kluba Bubamara (Bijela kuća) ponudila je pravu natjecateljsku, borbenu utakmicu u kojoj se u sat vremena igre moglo vidjeti puno dobrih poteza i čak šesnaest pogodaka. U prvom dijelu nakon početnog vodstva Bubamare igrači Bijele kuće su došli do vodstva 3:1 ali do poluvremena Bubamara stiže prednost i odlazi na odmor sa pogotkom prednosti. U drugom dijelu Bijela kuća je napravila seriju od četiri uzastopna pogotka i deset minuta prije kraja otišla na tri pogotka razlike. Ipak Bubamara postiže još tri pogotka i utakmica završava najpravednijim rezultatom. U redovima Bubamare posebno se istakao Miroslav Lujić sa tri pogotka koliko je postigao i Matej Mitrović za Bijelu kuću

Nakon utakmice organizirana je večera i zajedničko druženje dvije klupske generacije u prostorijama NK Požega.