Nedjelja, 29 Rujan 2019 07:03

Na „Higl Open 2019.“ osvojili pet zlata, tri srebra i devet bronci

(8 glasova)

JUDO KLUB JIGORO NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U VINKOVCIMA  -

VINKOVCI - Nakon kraće ljetne pauze od natjecanja, Judo klub „Jigoro“ Kutjevo-Čaglin ponovo ostvaruje hvale vrijedne rezultate na međunarodnim turnirima. Ovoga puta nastupili su u Vinkovcima na Međunarodnom judo turniru pod nazivom  „Higl Open 2019.“ U konkurenciji 485 natjecatelja iz 51 kluba i 7 europskih zemalja, džudaši „Jigora“ su u ukupnom plasmanu zauzeli visoko 3. mjesto.
IMG 20190928 101713U pojedinačnoj konkurenciji, zlato su osvojili: Viktorija Štivić, Ivona Švajda, Lana Knaus, Marta Topalović, Marta Vidmar i Filip Matošić. Srebro su osvojili: Ela Škopec, Ivona Bošnjak u starijoj uzrasnoj skupini  i Luka Uršić. Brončanu medalju osvojili su Paulina Garić, Ivona Bošnjak, Ela Mijoković, Leonora Matošić, Klara Benčić, Elizabeta Šimić, Tena Trtanj, Dorijan Benčić i Matej Kukić.

Ekipu su vodili trener Robert Garc i voditelj kluba i trener Hrvoje Prevolšek.IMG 20190928 101650