Ponedjeljak, 15 Travanj 2019 12:01

Požeški GD „Sokol“ uspješno sudjelovao u 3 kategorije ženske gimnastike

(7 glasova)

KUP HRVATSKE - REGIJA ISTOK U GIMNASTICI  -

BELI MANASTIR -  Gimnastičko društvo Beli Manastir bilo je domaćinom ovog vikenda 1. kola Kupa Hrvatske, regija istok, u ženskoj sportskoj gimnastici C program. Natjecanje je održano u Školskoj sportskoj dvorani a na natjecanju je sudjelovalo 150 djevojčica u 5 kategorija i to mlađe kadetkinje, kadetkinje, mlađe juniorke, juniorke i seniorke.

BM ŽSG

Gimnastičarke GD „Sokol“ Požega sudjelovale su u tri kategorije i ostvarile dobre rezultate:

mlađe juniorke - Tea Obradović, Lara Kordaso, Dora Satinović, Marta Peharda, Kiara Ivančević, Tena Jakoubek, Anja Devčić i Valentina Šipura - osvojile su 5. mjesto ekipno,

juniorke - Leona Soldo, Anja Devčić, Klara Krmpotić, Lara Markanjević i Tea Čavec  - ekipno su osvojile 2. mjesto, a najbolja pojedinka Tea Čavec osvojila je - 4. mjesto,

seniorke - Lina Kordaso, Tea Paukner i Lucija Miličević – osvojile su ekipno 6. mjesto.BM