Ponedjeljak, 01 Travanj 2019 09:11

Juniorke GD „Sokol“ 3., a kadetkinje 4. mjesto

(7 glasova)

KUP HRVATSKE - REGIJA ISTOK U GIMNASTICI  -

SLAV. BROD - U subotu 30. ožujka održano je 1. kolo Kupa Hrvatske, regija istok za D program u ženskoj sportskoj gimnastici u Slavonskom Brodu. Nastupili su klubovi iz regije: Vukovar, Beli Manastir, Požega, Vinkovci, Valpovo, Slav. Brod i Požega.

Djevojčice Gimnastičkog društva „Sokol“ u juniorskoj konkurenciji osvojile su 3. mjesto, a u kadetskoj su osvojile 4. mjesto.

Nakon Kup natjecanja održan je i Turnir gradova, odnosno 1. Međunarodni turnir SB Open na kojemu su nastupile i ekipe iz Srbije i Bosne i Hercegovine u C programu za Seniorke. Ekipa GD"Sokol" Požega osvojila je ukupno 3. mjesto ekipno od 7 ekipa.

3Ovo je početak nove sezone i nadamo se i dalje dobrim rezultatima – kažu treneri i voditelji ekipa na natjecanju. Sljedeće natjecanje održati će se 6. travnja u Valpovu u muškoj sportskoj gimnastici za B i C program, te 13. travnja u Belom Manastiru za C program u ženskoj sportskoj gimnastici.