Petak, 26 Listopad 2012 11:15

Prijateljska utakmica veterana Požege i Posavine

(5 glasova)
POŽEGA – POSAVINA (Slavonski Brod) 1:4 (0:0) -
POŽEGA - Igralište NK Požega, gledatelja 100, teren odličan, glavni sudac: Josip Podobnik, pomoćnici: Branko Budaj i Josip Brezicki (svi Požega)
Strijelci : 0:1 Kovačević (47), 0:2 Ađulović (56), 0:3 Mandžukić (61), 0:4 Katinić (70), 1:4 Podoljak (80)
POŽEGA – Ivan Vinković, Hrvoje Domanović, Goran Bošnjak, Dražen Fuček, Eduard Pavičić, Stanislav Biđovski, Davor Fuček, Mario Čuljak, Jurica Bešlić, Krunoslav Podoljak, Robert Kalnak, još su igrali: Robert Hećimović, Mario Raguž, Slaven Stojanović i Antun Herceg
POSAVINA – Jozo Jelinić, Alojz Katinić, Mirko Brkić, Saša Kovačević, Petar Kljajić, Mato Mandžukić, Ernad Ađulović, Braslav Ostojić, Miroslav Crnjac, Mile Bule, Anto Majstorić, još su igrali Jozo Bumbić, Željko Vidmar, Anto Katinić, Ivica Oštedul, Stjepan Tomić, Vinko Tokić, voditelj: Jozo Ivanković

Veterani Požege odigrali su svoju prvu utakmicu protiv odlične momčadi iz Slavonskog Broda sastavljene od poznatih bivših prvoligaških i drugoligaških igrača. Za Požegu je igralo 15 igrača a šestorica su bila spriječena (Marko Ferić, Krešimir Miškulin, Krešimir Čuljak, Dražen Jurišić, Dalibor Zamida, Zoran Obradović). Prvo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj igri u kojoj je Požega više držala loptu i imala inicijativu ali bez pravih prilika. Brođani su prijetili iz opasnih kontri ali je na golu Požege bio raspoloženi Vinković koji je obranio nekoliko zicera. U drugom poluvremenu dolazi do izražaja iskustvo i bolja fizička priprema igrača Posavine koji postižu četiri pogotka da bi na samom kraju počasni pogodaka za domaće postigao kapetan Požege Krunoslav Podoljak. Veteranska sudačka trojka na čelu sa Josipom Podobnikom Gerom odlično je vodila utakmicu koja je odigrana bez težeg prekršaja u fer i sportskoj atmosferi. Po završetku utakmice domaćin je organizirao zajedničku večeru u prostorijama kluba. Uzvratni susret bit će organiziran na proljeće u Slavonskom Brodu.