Porazom Slavija zauzela posljednje mjesto na tablici

PLETERNICA - Stadion S.Z. Šivo. Gledatelja 150. Sudac Vargović (Virovitica).

ŽUTI KARTONI: Solić (Slavija), Gelo, Krstanović (Čepin).

CRVENI KARTON: Grgić (Čepin - 61).

SLAVIJA: Petković, Kvaternik, Ognjenčić (od 85. Marčinović), Šubara, Tokić (od 68. Blašković), V. Ančurovski, Martinović, Peharda, Solić (od 74. Dorić), H. Ančurovski, Abramović. Trener Damir Bognar.

ČEPIN: Kordić, Grgić, Bilobrk, Kuburić (od 77. Čavar), Gelo (od 90. Zebec), Agatić, Ivić, Brlić (od 66. Rolj), Krstanović, Gačić, Batarilo-Ćerdić. Trener Igot Tot.

IGRAČ UTAKMICE: Agatić (Čepin)

Nakon loših rezultata u startu sezone klupu Slavije nakon veoma uspješnih 7 godina preuzeo je novi trener, brat dosadašnjeg trenera Dalibora Bognara, Damir Bognar. Momčad pod vodstvom novog trenera Damira Bognara odlično je otvorila utakmicu, visokim pritiskom nisu dali disati gostima iz Čepina čitavo prvo poluvrijeme dok su Zeleni vrebali šansu iz kontre. Po jedna odlična prigoda na svakoj strani, najprije je Agatić odapeo s ruba kaznenog prostora no lopta se od grede odbila na gol liniju i natrag u teren. Na drugoj strani Slavija je odigrala krasnu akciju, V. Ančurovski je izbio sam pred gostujućeg vratara, pokušao ga prebaciti no Kordić je sjajnom reakcijom sačuvao svoju mrežu.  U nastavku je Slavija malo usporila, bilo je to ravnopravno nadmetanje sve do 61. minute kada gosti zbog  Grgićevog psovanja ostaju s igračem manje. Domaćin je ponovno zagospodario terenom, pokušavao doći do pogotka no obrana Čepina bila je odlična. Čepin je do pobjedničkog pogotka stigao u 81. minuti nakon munjevite kontre. Tri puta je obrana Slavije blokirala udarce gostiju, a onda je lopta stigla do Batarila-Ćerdića koji ju je snažnim i preciznim udarcem poslao iza nemoćnog Petkovića. Domaća momčad pokušala je "na silu" doći do poravnanja, a najbliže je bio Peharda u doslovno posljednjoj sekundi kada je neometan sa 7-8 metara loptu poslao nebu pod oblake, a Čepin se ovom pobjedom popeo na vrh ljestvice.