Nedjelja, 30 Rujan 2018 09:37

Slavonija uzela bod sa Zrinskim

3. HNL ISTOK – 7. KOLO -

SLAVONIJA - ZRINSKI 1:1 (1:1)

POŽEGA - Stadion Slavonije. Gledatelja 200. Sudac Filip Hirš (Varaždin), pomoćnici Miro Hantak (Vinica) i Siniša Fajfarić (Varaždin).

STRIJELCI: 0:1 Šinko (2), 1:1 Majstorović (30.-11m).

ŽUTI KARTONI: Majstorović, Nikolaš, Plešić (Slavonija), Bagarić, Mihaljević, Stanušić, Kovačević (Zrinski).

SLAVONIJA: Rezo, Nikolaš, Neruda, Majstorović, Marčetić (od 69. Plešić), Šulc (od 46. Grbeš), Žuljević, Peharda, Bojić, Božić (od 59. Sokić), Smojvir. Trener: Milan Tomljenović

ZRINSKI: Stipanović, Mihaljević, Fehir, Pranjić, Bagarić, Lukačević (od 75. Galić), Dos Santos, Stanušić (od 54. P. Kovačević), Majdiš, Šinko (od 80. Kvesić), Kukučka. Trener: Antun Labak

IGRAČ UTAKMICE: Mario Majstorović

.Nogometaši Slavonije odigrali su neodlučeno, 1:1 protiv Zrinskog (Jurjevac) u 7. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok. Već u 2. minuti Krešimir Šinko zabio je za vodstvo gostiju nakon jedne pogreške obrane domaćih. Slavonija je izjednačila iz jedanaesterca u 30. minuti kojeg je sigurno izveo kapetan Mario Majstorović.

U sljedećem kolu Požežani gostuju u Ždralovima kod Mladosti, a pred svojim navijačima će ponovno igrati za dva tjedna kada će u 9. kolu ugostiti Vukovar 1991.