Prava nogometna predstava u Kutjevu

3. KOLO MŽNL SLAVONIJE I BARANJE -

KUTJEVO - Igralište ŠRC Kutjevo, gledatelja 500, sudac Romić (Osijek)

Kutjevo – Našk 3:3

Strijelci: 0:1 Živković (28), 0:2 Tomić (38), 0:3 Slivka (51), 1:3 D.Majetić (64), 2:3 Vasić (78), 3:3 Nemec (89 11m)
Kutjevo: Vasić 6,5, Štefančić 6,5 (46.Egner 6,5), Ivanković 6,5, Franjić 6,5, Banić 6,5 (45.Antunović 7), A.Budimir 6,5 (54.J.Budimir 7,5), Bandalo 7 (88.Čolak), Jakešević 6,5, M.Majetić 6,5, D.Majetić 7 (77.Vasić 7), Nemec 7

Trener Petar Čuljak 6,5

Našk: Mikšić 7, Slivka 7, Tomić 7 (78.Grgić), Mikola 6,5 (81.Strakoš), Živković 7,5, Galinec 6,5 (90.Rukavina), Slivečko 6,5 (60.Nikolić 6), Gašparić 6,5, Mađaš 6,5, Barišić 6,5, Hećimović 6,5

Trener Marko Žigić 6,5

Igrač utakmice Josip Budimir (Kutjevo)

Predivna nogometna predstava u pravom nogometnom ambijentu kutjevačke ljepotice okončana je zasluženom podjelom bodova. Za ona druga dva mogu žaliti i jedni i drugi jer su gosti imali 3:0 i dobivenu utakmicu sve do 60.minute, protivnika koji se potpuno otvorio pa je moglo završiti pravim potopom za domaće koji su ipak pokazali da su karakterna momčad odigravši uraganskih završnih dvadesetak minuta u pri čemu su postigli tri pogotka i propustili još dvije prekrasne prigode za još dva dodatna boda no na kraju niti jedni niti drugi ne trebaju biti nezadovoljni jer su gledateljima priuštili puno zadovoljstva, postigli čak šest pogodaka pa je njih petstotinjak otišlo kući zadovoljno prikazanim. Gosti su poveli nakon ubačaja iz slobodnog udarca kada je Živković bio najviši u skoku. Drugi je pogodak djelo odličnog mladog igrača Naška Tomića koji je iskoristio nešto lošiju procjenu domaćeg vratara pri izlasku te spremio loptu u praznu mrežu. Nakon što je iskusni Živković poslužio Slivku kao na pladnju za velikih 0:3 činilo se da se Zelenim sprema prava rezultatska katastrofa no igrači domaće momčadi se nisu predavali pa su ulaskom igrača s klupe Egnera, Antunovića, Vasića i Josipa Budimira podigli razinu igre i trčanja što je rezultiralo izjednačenjem. Najprije je Domagoj Majetić udarcem s ruba kaznenog prostora smanjio da bi Stjepan Vasić samo minutu nakon ulaska zabio drugi pogodak za domaće. Imali su Kutjevčani još dvije prigode koje je bilo teže promašiti, gost je nekoliko puta zaprijetio iz kontri da bi konačan rezultat minutu prije kraja postavio Filip Nemec s bijele točke nakon što ga je izborio Jocker s klupe Stjepan Vasić.