Ponedjeljak, 20 Kolovoz 2018 09:41

Judaši Jigora osvojili 8 medalja

MEĐUNARODNI JUDO TURNIR „MALA EVROPA“ -

BIH / PRNJAVOR - Nakon kraćeg odmora, Judo klub „JIGORO“ ponovo nastupa na međunarodnim turnirima i to vrlo uspješno. Na međunarodnom judo turniru održanom u Prnjavoru (BiH) proteklog vikenda pod nazivom „Mala Evropa“, JK Jigoro je nastupio sa 12 natjecatelja te u konkurenciji od oko 300 natjecatelja iz 43 kluba i 8 država, osvojili su 8 medalja.

Zlato su osvojile Ivona Bošnjak te Marta Vidmar koja je ujedno osvojila i srebrnu medalju u starijoj uzrasnoj skupini. Srebrom se okitila i Lana Knuas. Brončanu medalju osvojili su Matko Mijoković, Goran Miloš, Iva Vidmar te Danijel Miloš.

Prije samog natjecanja, održan je trodnevni judo kamp u Prnjavoru. Svaki dan odrađena su dva treninga u samom centru Prnjavora, na trgu, pod šatorom, gdje su svi prolaznici mogli zastati te pobliže upoznati ovaj prelijepi sport. Između dopodnevnog i popodnevnog treninga djeca su uživala u obližnjim toplicama na kupanju.

Tekst/foto: JK Jigoro