Ispiši ovu stranicu
Ponedjeljak, 16 Travanj 2018 11:40

Judo klub Judokan osvojio 8 medalja na "Sakura kupu"

(1 Glasaj)

PISAROVINA - U subotu 7.4.2018. judo klub Judokan je sudjelovao na memorijalnom turniru Damir Milatović u Pisarovini i u konkurenciji od 300 judaša ostvario sljedeće rezultate. Prvo mjesto i zlatnu medalju je osvojila Legac Angelika. Drugo mjesto i srebrnu medalju su osvojili Blažević Nikolina, Galović Leon, Devčić Larissa i Došen Marta. Treće mjesto osvojili su Došen Dominik i Peči Antonela. Tokić Niko sa tri pobjede ostvaruje plasman na 5.mjesto, dok njegov brat Lovro sa jednom pobjedom manje osvaja 7.mjesto.pisarovina

Proteklog vikenda judaši Judokana su nastupili i na međunarodnom judo turniru ''Sakura kup'' u Zagrebu u konkurenciji 350 judaša osvojili 8 medalja.
Zlato su osvojili Begović Šimun, Legac Angelika i Banko Branimir. Srebrnu medalju su osvojili Šilobodec Iris, Heig Veronika i Begović Šimun. Dvije brončane medalje je osvojila Pečur Dea.
Peči Antonela je sa dvije pobijede i dva poraza ostvarila plasman na 5.mjesto. Natjecatelje vodio trener Milobara Dane