Srijeda, 07 Ožujak 2018 10:35

Judaši Judokana nastupili na dva međunarodna turnira

(1 Glasaj)

OSVOJILI UKUPNO ČETIRI MEDALJE -

GMUNDEN / SAMOBOR - Proteklog vikenda judo klub ''Judokan'' sudjelovao je na dva međunarodna turnira u Gmundenu (Austrija) i u Samoboru.

Jedan dio ekipe s trenericom Ivanom Grbeš sudjelovao je na "Cup Samobora" u Samoboru. U konkurenciji od 550 judaša brončanu medalju su uspjeli osvojiti Veronika Heig i Petar Pečur, dok su Lovro Raguž, Dolores Devčić i Branimir Banko ovoga puta ostali bez medalje.

Na turniru u Austriji u gradu Gmunden otputovala je malo iskusnija ekipa, gdje su u konkurenciji od više od 1000 natjecatelja uspjeli osvojiti dvije medalje.

Srebrnu medalju je osvojila Angelika Legac, a brončanu Iris Šilobodec. Leon Drašković i Šimun Begović unatoč dvije pobijede nisu uspjeli doći do medalje, kao ni Antonela Peči uz jednu pobjedu, dok je Dea Pečur ostala bez plasmana. Ekipu vodio je trener Dane Milobara.

Tekst/foto: Kronika požeško-slavonska