Ponedjeljak, 11 Prosinac 2017 09:54

Džudaši Kutjeva i Čaglina viceprvaci sa čak 20 medalja

(1 Glasaj)

10. MEĐUNARODNI JUDO TURNIR U KAKNJU -

KAKANJ / BiH -  Judo Klub Kutjevo sa svojom sekcijom iz Čaglina sudjelovali su na 10. Međunarodnom judo turniru u Kaknju, BiH. Sudjelovalo je ukupno 400 natjecatelja iz 34 kluba iz 4 države. Judo klub Kutjevo sudjelovao je sa ukupno 16 natjecatelja, a na turniru su osvojili čak 20 medalja, 8 zlatnih, 6 srebrnih i 6 brončanih te osvojili u ukupnom plasmanu 2. mjesto. Imali su samo 4 boda zaostatka za vodećim u plasmanu, što govori o izuzetno dobroj pripremljenosti svih natjecatelja.

Zlatnu medalju osvojili su: Ivona Švajda, Matej Kukić, Lana Knaus, Marin Knaus, Vinko Šapina, Goran Miloš, Nina Barić i Iva Vidmar.

Srebrnu medalju osvojili su: Ela Škopec, Marta Vidmar, Marija Marjanović, Nina Barić (u starijem uzrastu), Iva Vidmar (u starijem uzrastu) i Sara Hrčka (u starijem uzrastu).

Brončanu medalju osvojili su: Lorena Grgurić, Ela Škopec (u starijem uzrastu), Jakov Šipoš, Jona Šipoš, Marta Vidmar (u starijem uzrastu), Goran Miloš (u starijem uzrastu).

- Naši džudaši bogatiji su za još jedno iskustvo, stekli su puno novih prijatelja ali i prikupili veliki broj poziva za nova nadolazeća natjecanja. Nakon napornih borbi naši natjecatelji su se opustili uz naveliko poznate bosanske ćevape – istakao je voditelj i trener Hrvoje Prevolšek.