Ponedjeljak, 27 Studeni 2017 13:19

Požeški džudaši uspješni na velikom turniru

(1 Glasaj)

MEĐUNARODNOM JUDO TURNIRU ''KUP LIKE 2017. -

PODSUSED - Na ovogodišnjem 25. po redu Međunarodnom judo turniru ''Kup Like 2017.'' , održanom u dvorani Sutinska vrela u Podsusedu, proteklog vikenda nastupilo je čak 814 natjecatelja iz 81 kluba. Natjecali su se džudaši Judo klub „Judokan“ Požega i u velikoj i oštroj konkurenciji osvojili nekoliko izvrsnih plasmana i medalja.

Angelika Legac je pobijedila u tri borbe i s jednim porazom osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju. Antea Han je također s tri pobjede i jednim porazom osvojila treće mjesto i brončanu medalju. Antonela Peći osvojila je 5. mjesto, Leon Drašković, Veronika Heig i Iris Šilobodec 7. mjesto. Na natjecanju su još sudjelovali Klaudio Pipinić, Petar Pečur i Dea Pečur a vodio ih je Dane Milobara, trener džudaša.