Srijeda, 15 Studeni 2017 10:45

Judo klub Judokan ostvario odlične rezultate

MEĐUNARODNI JUDO TURNIRI -

JASTREBARSKO / GALANTA - Požeški Judo klub ''Judokan'' je proteklog vikenda nastupio na dva turnira, u Jastrebarskom i u Slovačkoj gdje je ponovno ostvario odlične rezultate.

Na turniru u Jastrebarskom Dea Pečur je jedina uspjela doći do medalje te je osvojila treće mjesto i brončanu medalju. Također su nastupili Lovro Raguž,  Dolores Devčić i Petar Pečur no nisu uspjeli popeti se na postolje, Natjecatelje vodila trenerica Ivana Grbeš.

Na 21. Međunarodnom turniru "Judo Cup Galanta 2017" koji je održan u gradu Galanta u Slovačkoj Monika Pavličević je osvojila zlatnu medalju, Angelika Legac je osvojila srebrnu dok je Šimun Begović osvojio brončanu medalju. Još su nastupili Branimir Banko, Iris Šilobodec i Antonela Peči no nažalost nisu uspjeli doći do medalje ali su stekli dobro iskustvo. Natjecatelje je vodio trener Dane Milobara.

Tekst: Kronika požeško-slavonska Foto: Judo klub Judokan